Yhteystiedot

Valtakunnallinen palvelunumero 010 2864 000, info(at)yrityskaupat.net

Puheluhinnat 010-alkuisiin numeroihin matkapuhelimessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min ja lankapuhelimesta 8,35 snt/puh + 6 snt/min.

Aluekonttorien yhteystiedot

Suomen Yrityskaupat Jyväskylä


Oddscomp Oy
PL 365
40101 JYVÄSKYLÄ

Jan von Bonsdorff

Puh 010 2864 016
Gsm 040 7423 572
jan.vb@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Oulu


Technopolis Oulu
Elektroniikkatie 3
90580 Oulu

Tommi Sirviö

Puh 010 2864 019
Gsm 050 3202 092
tommi.sirvio@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Seinäjoki


Vaasantie 11
60100 Seinäjoki

Sari Koskela

Puh 010 2864 027
Gsm 050 4113 557
sari.koskela@yrityskaupat.net


Staffan Blom

Puh 010 2864 024
Gsm 041 5950 000
staffan.blom@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Tampere


Technopolis Yliopistonrinne
Kalevantie 2
33100 Tampere

Aki Eiranto

Puh 010 2864 026
Gsm 040 3592 244
aki.eiranto@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Lahti

Kauppakatu 6 a
15140 Lahti

Asko Virén

Puh 010 2864 014
Gsm 040 7630 343
asko.viren@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Pori


Herttuantori
Isolinnankatu 24
28100 Pori

Matti Grönman

Puh 010 2864 022
Gsm 0400 966 750
matti.gronman@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Helsinki

Technopolis Ruoholahti
Energiakuja 3
00180 Helsinki

Pertti Vallila

Puh 010 2864 010
Gsm 040 5677 335
pertti.vallila@yrityskaupat.net


Mikko Ruosteenoja

Puh 010 2864 011
Gsm 050 3283 250
mikko.ruosteenoja@yrityskaupat.net


Simo Poikola

Puh 040 5112 213
Gsm 040 5112 213
simo.poikola@yrityskaupat.net


Kenneth Udd

Puh 010 2864 017
Gsm 050 5011 014
kenneth.udd@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Turku


Kauppiaskatu 9 b a
20100 Turku

Juha-Pekka Asuinmaa

Puh 010 2864 007
Gsm 050 4611 360
jp.asuinmaa@yrityskaupat.net


Antti Pajatsalo

Puh 010 2864 013
Gsm 050 9114 415
antti.pajatsalo@yrityskaupat.net


Kari Tuomes

Puh 010 2864 005
Gsm 0400 601 658
kari.tuomes@yrityskaupat.net


Ulkomaisten konttorien yhteystiedot

Suomen Yrityskaupat Espanja

Costa del Sol

Kai Hahl

Puh +34 6343 700 04
kai.hahl@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Tallinna


AHTRI 12 – 208,
10151 Tallinn

Heikki Kägi

Puh +372 56 475 005
heikki.kagi@yrityskaupat.net


Pentti Nokelin

Gsm +372 50 12 514
pentti.nokelin@yrityskaupat.net


Muut palvelut ja yhteystiedot

Suomen Yrityskaupat Oy

Kauppiaskatu 9 bA,
20100 TURKU

Juha Rantanen
Toimitusjohtaja,VTM

Puh 010 2864 002
Gsm 050 5445 081
juha.rantanen@yrityskaupat.net


Matti Aarnio
Johtaja

Puh 010 2864 003
Gsm 040 5011 740
matti.aarnio@yrityskaupat.net


Maria Nylund
Johdon sihteeri

Puh 010 2864 006
Gsm 050 3079 928
maria.nylund@yrityskaupat.net


Hanna-Kaisa Salonen
Markkinointivastaava

Puh 010 2864 008
Gsm 050 3077 381
hk.salonen@yrityskaupat.net


Staffan Blom

Puh 010 2864 024
Gsm 041 5950 000
staffan.blom@yrityskaupat.net


Kenneth Udd

Puh 010 2864 017
Gsm 050 5011 014
kenneth.udd@yrityskaupat.net


TranSeo SYVL Ketju.fi Perustayritys.fi Firmakauppa.fi