Avainlippu

Yhteystiedot

Valtakunnallinen palvelunumero 010 2864 000, info(at)yrityskaupat.net

Puheluhinnat 010-alkuisiin numeroihin matkapuhelimessa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min ja lankapuhelimesta 8,35 snt/puh + 6 snt/min.

Aluekonttorien yhteystiedot

Suomen Yrityskaupat Helsinki

Technopolis Ruoholahti
Energiakuja 3
00180 Helsinki

Pertti Vallila
Yritysvälittäjä, Helsinki

Puh 010 2864 010
Gsm 040 5677 335
pertti.vallila@yrityskaupat.net


Mikko Ruosteenoja
Yritysvälittäjä, Helsinki

Puh 010 2864 011
Gsm 050 3283 250
mikko.ruosteenoja@yrityskaupat.net


Simo Poikola
Yritysvälittäjä, Helsinki

Puh 040 511 2213
simo.poikola@yrityskaupat.net


Kenneth Udd
Yritysvälittäjä, sukupolvenvaihdosasiantuntija, Helsinki

Puh 010 2864 017
Gsm 050 5011 014
kenneth.udd@yrityskaupat.net


Taru Päivike
KTT, sukupolvenvaihdosasiantuntija

Puh 010 2864 020
Gsm 050 511 7469
taru.paivike@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Turku

Kauppiaskatu 9 b a
20100 Turku

Juha-Pekka Asuinmaa
Yritysvälittäjä, Turku ja Pori

Puh 010 2864 007
Gsm 050 4611 360
jp.asuinmaa@yrityskaupat.net


Antti Pajatsalo
Yritysvälittäjä, Turku ja Pori

Puh 010 2864 013
Gsm 050 9114 415
antti.pajatsalo@yrityskaupat.net


Kari Tuomes
Yritysvälittäjä, Turku

Puh 010 2864 005
Gsm 0400 601 658
kari.tuomes@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Tampere

Technopolis Yliopistonrinne
Kalevantie 2
33100 Tampere

Aki Eiranto
Yritysvälittäjä, Tampere

Puh 010 2864 026
Gsm 040 3592 244
aki.eiranto@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Lahti

Kauppakatu 6 a
15140 Lahti

Asko Virén
Yritysvälittäjä, sukupolvenvaihdosasiantuntija, Lahti

Puh 010 2864 014
Gsm 040 7630 343
asko.viren@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Jyväskylä

Oddscomp Oy
PL 365
40101 JYVÄSKYLÄ

Jan von Bonsdorff
Yritysvälittäjä, sukupolvenvaihdosasiantuntija, Jyväskylä

Puh 010 2864 016
Gsm 040 7423 572
jan.vb@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Seinäjoki

Vaasantie 11
60100 Seinäjoki

Sari Koskela
Yritysvälittäjä, Seinäjoki

Puh 010 2864 027
Gsm 050 4113 557
sari.koskela@yrityskaupat.net


Staffan Blom
Yritysvälittäjä, Vaasa

Puh 010 2864 024
Gsm 041 5950 000
staffan.blom@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Oulu

Isokatu 21 C 38 B
90100 OULU

Aki Keisu
Yritysvälittäjä, Oulu

Puh 010 2864 019
Gsm 050 576 1995
aki.keisu@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Lappi


Rovakatu 17, 3 krs.
96100 Rovaniemi

Juha Hotti
Yritysvälittäjä, Rovaniemi

Gsm 040 3589 901
juha.hotti@yrityskaupat.net


Ulkomaisten konttorien yhteystiedot

Suomen Yrityskaupat Tallinna

AHTRI 12 – 208,
10151 Tallinn

Heikki Kägi
Yritysvälittäjä, Viro

Puh +372 56 475 005
heikki.kagi@yrityskaupat.net


Pentti Nokelin
Yritysvälittäjä, Viro

Gsm +372 50 12 514
pentti.nokelin@yrityskaupat.net


Suomen Yrityskaupat Espanja

Costa del Sol

Kai Hahl
Yritysvälittäjä, Espanja

Puh +34 6343 700 04
kai.hahl@yrityskaupat.net


Muut palvelut ja yhteystiedot


Sukupolvenvaihdos- ja perheyrityspalveluttiimi on erikoistunut omistajanvaihdoksiin ja omistusjärjestelyihin, jotka tapahtuvat perhepiirissä. Tiimi palvelee niin sukupolvenvaihdoksen neuvonnassa, suunnitellussa, toteutuksessa kuin aiheen koulutuksessakin. 

Taru Päivike
KTT, sukupolvenvaihdosasiantuntija

Puh 010 2864 020
Gsm 050 511 7469
taru.paivike@yrityskaupat.net


Kenneth Udd
Yritysvälittäjä, sukupolvenvaihdosasiantuntija, Helsinki

Puh 010 2864 017
Gsm 050 5011 014
kenneth.udd@yrityskaupat.net


Asko Virén
Yritysvälittäjä, sukupolvenvaihdosasiantuntija, Lahti

Puh 010 2864 014
Gsm 040 7630 343
asko.viren@yrityskaupat.net


Jan von Bonsdorff
Yritysvälittäjä, sukupolvenvaihdosasiantuntija, Jyväskylä

Puh 010 2864 016
Gsm 040 7423 572
jan.vb@yrityskaupat.net


Staffan Blom
Yritysvälittäjä, Vaasa

Puh 010 2864 024
Gsm 041 5950 000
staffan.blom@yrityskaupat.net


Kenneth Udd
Yritysvälittäjä, sukupolvenvaihdosasiantuntija, Helsinki

Puh 010 2864 017
Gsm 050 5011 014
kenneth.udd@yrityskaupat.net


Johto ja hallinto yhteystiedot

Suomen Yrityskaupat Oy

Kauppiaskatu 9 bA,
20100 TURKU

Juha Rantanen
Toimitusjohtaja,VTM

Puh 010 2864 002
Gsm 050 5445 081
juha.rantanen@yrityskaupat.net


Matti Aarnio
Johtaja

Puh 010 2864 003
Gsm 040 5011 740
matti.aarnio@yrityskaupat.net


Maria Nylund
Johdon sihteeri

Puh 010 2864 006
Gsm 050 3079 928
maria.nylund@yrityskaupat.net


Hanna-Kaisa Salonen
Markkinointivastaava

Puh 010 2864 008
Gsm 050 3077 381
hk.salonen@yrityskaupat.net


Suomen Vahvimmat - Platina TranSeo SYVL Ketju.fi Perustayritys.fi Firmakauppa.fi
Suomen Vahvimmat - Platina